Markízy


Markízy zatienia väčšie plochy terás, balkónov alebo presklenných výloh. Dotvárajú architektonický vzhľad objektu a stávajú sa jeho neoddeliteľnou súčasťou. Ponúkame Vám veľké množstvo typov, ktoré splnia aj náročné požiadavky. Okrem štandartných vzorov látok zo vzorkovníka Climax ponúkame našim odberateľom potlač látky písmom príp. logom.

kĺbové markízy

Kĺbové markízy v sebe spájajú jednoduchosť, kvalitu aj priaznivú cenu. Tento typ markíz je veľmi obľúbený a môžete ho vidieť ako u rodinných domov, tak u obchodov či reštaurácií. U kĺbových markíz je látka navinutá na hriadeli a môže byť chránená strieškou. Vysúvanie zaisťujú predpnuté ramená.

kazetové markízy

Kazetové markízy ponúkajú kvalitu, dlhú životnosť a luxusný vzhľad. V poslednej dobe získavajú stále väčšiu obľubu. Kazetové markízy vás nielen spoľahlivo ochránia pred slnkom, ale tiež budú krásnou ozdobou vášho domu. Hlavná výhoda kazetových markíz spočíva v tom, že látka je v dobe nepoužívania chránená pred vplyvmi počasia a zostane dlhšie v perfektnom stave.

bočné markízy

Bočné látkové markízy poskytujú tienenie ale aj vytvárajú súkromie na terasách a balkónoch domov. Chránia pred vetron či nízky podvečerným slnkom