tomenu

MED ROOM vo verzii PLANA sa vyrába ako samostatne stojaci systém, prípadne s podperným systémom v prednej časti. Konštrukcia sa skladá z hliníkových vodiacich líšt a podperných, obvodových profilov, ktoré sú spojené so stojkami. Podperný, obvodový profil zároveň funguje ako žľab a slúži na zber vody stekajúcej z látky. Pri tomto systéme nie je možné voliť sklon konštrukcie, ten je vždy 0o. Odtok vody možno zvoliť vľavo alebo vpravo. Odvod vody zo žľabu zaisťujú stojky.
Mediterána sa kotví konzolami umiestnenými na konci vodiacich líšt a držiakmi, ktoré sú súčasťou stojok, prípadne vo verzii ako samostatne stojaca sa kotví iba držiakmi, ktoré sú súčasťou stojok. Konštrukciu môžu tvoriť až dva moduly, ktoré umožňujú zakrytie priestoru so šírkou 10 metrov a s vysunutím 7 metrov. V prípade jedného modulu potom dovoľuje zakrytie priestoru so šírkou 5 metrov a s vysunutím 10 metrov. Je možné iba motorické ovládanie. Vysunutie látky zaisťuje rúrkový motor umiestnený v hnacom hriadeli. Motorový priestor je potrebné zakryť strieškou, tá sa kotví na podperné profily striešky a vodiace lišty.

Konštrukcia:

 • Hliníkové vodiace lišty 60 x 100 mm
 • Hliníkový nosný systém 150 x 150 mm
 • Hliníkové profily na fixáciu látky umiestnené uprostred poťahu
  43 mm x 65 mm
 • Hliníkové profily na fixáciu látky umiestnené na koncoch poťahu
  65 mm x 85 mm
 • Nosný profil slúži zároveň ako žľab
 • Farba hliníkovej konštrukcie - štandardné farby Antracit 416, Strieborná (imitácia nehrdzavejúcej ocele), Biela (RAL 9010), Béžová (RAL 1013), Hnedá (RAL 8017). Ostatné farby s príplatkom a dlhšou dodacou lehotou.

  Farba drevenej konštrukcie - štandardné farby Transparentné a Mahagon; za príplatok a s dlhšou dodacou lehotou Orech, Zelená, Antracit, Biela, Biela krycia, Béžová krycia.

Ukotvenie:

 • Predná časť je ukotvená pomocou držiakov do podlahy, ktoré sú umiestnené na koncoch stojok nosného systému
 • Zadná časť je ukotvená pomocou konzol na stenu, ktoré sú umiestnené na koncoch vodiacich líšt

Ovládanie:

 • Vysunutie poťahu zabezpečuje rúrkový motor 230 V, ovládaný diaľkovým ovládačom prenosným alebo umiesteneným na stene.

 

Technické parametre
  max.šírka ( cm) max.vysunutie ( cm)
1- modulová konštrukcia 500 1000
2- modulová konštrukcia 1000 700


tomenu