tomenu

Firma Milenia bola založená v roku 2004. Jej hlavnou náplňou bolo zabezpečovať servis v oblasti dodávok parapetných dosiek a ich príslušenstva pre odberateľov z radov firiem dodávajúcich okná a stavebných firiem zaoberajúcich sa zatepľovaním budov.

V roku 2006 sa naša firma transformovala z fyzickej osoby na spoločnosť s ručením obmedzeným. Naďalej sa špecializujeme na veľkoobchodný, maloobchodný predaj a montáže širokého sortimentu vonkajších a vnútorných parapetných dosiek, upravovaných na mieru podľa požiadavky zákazníka.

Vzhľadom k dopytu na trhu sme rozšírili ponuku doplnkov pre okná o ďalšie komodity ako sú okenné a dverové kľučky, dverové madlá, pákové mechanizmy, samozatvárače GEZE, dverové pánty, vložky do dverových zámkov, krycie PVC lišty (pre suchú montáž okien), zasklievacie a montážne podložky a kliny.


Ďalším sortimentom v našej ponuke sú siete proti hmyzu a široká ponuka vnútornej aj vonkajšej značkovej tieniacej techniky českého výrobcu CLIMAX. Ponúkame Vám vnútorné a vonkajšie žalúzie, látkové roletky a zatemňovacie clony (do konferenčných miestností), vonkajšie rolety, markízy, tienenie zimných záhrad a pergoly.


Ďalšou komoditou je terasový systém TWINSON, kde ponúkame nielen predaj materiálu a poradenstvo pri montáži pre veľko a maloodberateľov, ale aj vlastné montáže terás a okrajov bazénov.

Súčasťou nášho portfólia je tiež ponuka garážových brán.


Z hľadiska dlhodobej stratégie firmy MILENIA, s.r.o. bude i naďalej kľúčovým momentom orientácia na zákazníka s cieľom čo najefektívnejšieho naplnenia jeho potrieb.

tomenu