tomenu

Spoločnosť MILENIA, s.r.o. sa zaoberá predajom interiérovej i exteriérovej tieniacej techniky CLIMAX a ďalších produktov.

Ponúkame Vám exteriérové žalúzie, interiérové žalúzie ( v ponuke máme horizontálne i vertikálne žalúzie ), rolety, markízy, zatieňovacie clony , siete proti hmyzu, pergoly, garážové brány, ploty, zábradlia...
Radi vám poradíme s výberom vhodného typu žalúzie, rolety i ďalších produktov z nášho sortimentu.
Hlavným artikom v našej ponuke sú však práve žalúzie, markízy, rolety- interiérová a exteriérová tieniaca technika.

Spoločnosť Milenia s.r.o. je predajca značkovej tieniacej techniky logo_climax_zal_cz


ŽALÚZIE sú  vďaka množstvu druhov materiálov, farieb a možnosti ich prispôsobenia rôznym tvarom, najviac používaným tieniacim prvkom. Žalúzie sú vhodné pre využitie v rodinných domoch, bytoch, administratívnych budovách i v priemyselných objektoch.

vnutorne-zaluzie

Žalúziue sa dlhodobo tešia obľube vďaka nízkej obstarávacej cene, ich dlhej životnosti, funkčnosti. Žalúzie sú jednoducho ovládateľné , sami si ľahko regulujete plynulú zmenu a nastavenie tieniaceho účinku.

Spoločnosť Milenia s.r.o. Vám ponúka žalúzie v mnohých dizajnových prevedeniach a samozrejme v širokej farebnej škále. Vďaka tomu máte možnosť žalúzie zladiť s interiérom, či exteriérom a vytvoriť tak dokonalý celok.

 

V našej ponuke si môžete vybrať žalúzie z nasledovných kategórií:

Žalúzie podľa umiestnenia:

vonkajsie-zaluzie zaluzie-farby-01 bambusove-zaluzie plise

Žalúzie podľa použitých materiálov:

  • hliníkové žalúzie,
  • látkové žalúzie
  • žalúzie bambusové

V našej ponuke nájdete žalúzie s rôznym spôsobom ovládania. Žalúzie je možné ovládať manuálne- retiazkou, tyčkou, šnúrkou (starší typ ovládania) alebo motoricky, najmodernejšie ovládanie spínačom alebo na diaľkové ovládanie.

Vnútorné hliníkové žalúzie predstavujú najrozšírenejší spôsob protislnečnej ochrany a svojimi vlastnosťami vyhovujú náročným požiadavkám zákazníkov.
Vonkajšie hliníkové žalúzie umožňujú plynule regulovať prirodzené osvetlenie, zachytávajú priame slnečné žiarenie a priaznivo ovplyvňujú tepelnú klímu v miestnosti.

Markízy

markizyMarkízy sú ďalším moderným, často využívaným druhom tieniacej techniky.

Markízy majú niekoľko predností. Sú schopné zatieniť väčšie plochy terás, balkónov alebo presklených výloh. Vhodne zvolené markízy dotvárajú architektonický vzhľad objektu a stávajú sa jeho neoddeliteľnou súčasťou.
Markízy možno zaradiť do niekoľkých typov ako sú napríklad: markízy výsuvné, kazetové, voľne stojace, ... Môžeme sem zaradiť aj zvislé fasádne clony a zatienenie zimných záhrad.

Výsuvné markízy majú dokonalé konštrukčné riešenie nosného profilu so stabilnými kĺbovými ramenami a ťažnými pružinami. Niektoré typy výsuvných markíz sú aj bez nosného profilu. Kazetové markízy chráni v zasunutom stave pred zlým počasím (sneh, vietor, ...) kazetový box.
Základným typom ovládania je ovládanie kľukou. V prípade väčšieho počtu markíz alebo markízy s väčšou plochou je pohodlnejšie motorické ovládanie so spínačom alebo diaľkovým ovládaním.

Rolety

Vlatkove-roletynútorné látkové rolety sú jednou z variant ako zatieniť okná miestností. V ponuke našej firmy nájdete niekoľko druhov látkových roliet v módnom dizajne. Dôležitými vlastnosťami roliet pre ich výber nie sú len materiál a farba, ale aj funkčnosť a jednoduché ovládanie.

Látkové rolety si môžete vybrať ako v jednofarebnom odtieni tak aj v moderných pestrofarebných vzoroch. Záleží len na vás aký vzor si zvolíte. Aj rolety môžete mať na ovládanie retiazkou alebo na mieste je motorické, najlepšie však na diaľkové ovládanie.


Vonkajšie rolety

predokenne-rolety

Najpoužívanejšie predokenné rolety sa stále tešia obľube pre svoje vynikajúce vlastnosti, ktorými sú hlavne úspora energií pri vykurovaní, ochrana pred teplom, hlukom a ochrana majetku.
Vonkajšie rolety sú vyrábané na mieru v mnohých prevedeniach a druhoch lamiel, ktoré bývajú prevažne z hliníka. Ovládanie predokenných roliet je možné ručne popruhom, šnúrou, kľukou, protiváhou, alebo motorom pomocou spínača alebo diaľkovým ovládačom.
Vonkajšia roleta naozaj zníži hladinu hluku a ochráni Vaše súkromie pred nežiaducimi pohľadmi a nepriazňou počasia. Vonkajšie rolety dokážu navodiť pocit bezpečia aj tým, že sťažujú možnosť vniknutia nepozvaných hostí do objektu.
 
V našej ponuke nájdete okrem tieniacej techniky aj ďalší sortiment. Sme tu pre Vás ak hľadáte

 

Všetky produkty z našej ponuky spĺňajú tie najnáročnejšie kritériá na kvalitu, bezpečnosť a spoľahlivosť ich prevádzky. Najmä vďaka týmto jedinečným vlastnostiam sú naše výrobky obľúbené medzi zákazníkmi.
Všetky Výrobky našim zákazníkom dodávame a montujeme priamo na mieru a podľa ich požiadaviek. Samozrejmosťou je technické poradenstvo pred samotnou výrobou a montážou a následný servis.

Keďže si uvedomujeme stále rastúce požiadavky zákazníkov na dodávaný tovar a služby, je pre nás prioritou neustále  zlepšovanie poskytovaných služieb, či už sa jedná o pravidelné školenia našich obchodných zástupcov alebo technické poradenstvo a kvalitný servis pre používateľov našich výrobkov.

Tešíme sa na spoluprácu.

tomenu